Sexperiment. Українці, БДСМ та оновлення відносин

Sexperiment. Українці, БДСМ та оновлення відносин

Бренд БДСМ-атрибутики Anoeses дослідив сексуальність українців у власному соціальному проекті “Сексперимент”.


 

“Я ще не готова до сексу втрьох, але не проти більш масового формату”.

 

Так відповіла на питання про сексуальні практики Аня, дівчина Артема. І це лише вершина айсбергу під назвою Сексперимент.

Метою проекту стало бажання дізнатися, чи працюють українці над стосунками та показати, наскільки вони готові різноманітнити своє секусаульне життя еротичнми експериментами.

“Дуже часто у довгострокових стосунках люди не вміють бути по-справжньому чесними, щиро спілкуватися та відкрито ділитися своїми бажаннями з партнером, а інколи навіть страшаться зізнатися самим собі в цих бажаннях. Вони замовчують негативні переживання, тим самим створюючи внутрішню напругу в собі, а від цього валяться всі сфери життя: стосунки, здоров'я, робота, фінанси”, - так вважає власник бренду Костянтин Саввопуло і саме з його власного спостереження з'явилася ідея проекту.

Цей проект про те, що нові сексуальні практики — це не страшно, а потрібно. Про те, що в парі необхідно говорити про фантазії, бажання та пристрасті. Про те що тіла ­— красиві, закохані люди — красиві, щирість та відвертість — красиві. 

Сексперимент надихає через 3 взаємодії:

  • БДСМ, щоб спробувати нову практику та стати сміливіше.
  • Ню-фотосесію від Романа Пашковського, щоб побачити красу одне одного по-новому, відчути приємне хвилювання та скинути зажатість.
  • Інтерв'ю з сексологом Ольгою Панченко, щоб поговорити відверто, знайти відповіді та розкритися. 

“В нашому житті купа стереотипів, що є основою проблем багатьох людей у сексуальному прояві та наповненності. Це стереотипи по відношенню до сексу, еротики, оголеності та нових практик. Це засуджуюче ставлення до перверсій та нових практик, всього що виходить за рамки місіонерської пози під ковдрою. Це надмірний консерватизм. Це страх нового та закритість”, - зазначає сексолог Ольга Панченко.

Початок Сексперименту.

Для участі в проекті було відібрано 3 пари, яким Сексперимент мав допомогти позбутися стереотипів в сексуальному житті, прожити новий експіріенс та відкрити непізнане одне в одному.

“Цей проект про те, що нові сексуальні практики це - не страшно, а потрібно. Про те, що в парі необхідно говорити про фантазії, бажання та пристрасті. Про те що тіла - це красиво, закохані люди - це красиво, щирість та відвертість - це красиво”, - додає Костянтин.

На початку запустили опен-кол експерименту в соц. мережах. Участь могли прийняти всі бажаючі. На першому етапі відібрали 15 пар, що є фанатами продукту бренда Anoeses.

Після першої зустрічі з сексологом Ольгою Панченко з 15-и залишилось 3, - розповідає куратор проекту Дарія Дригола.

Другий етап Сексперименту.

Далі учасників чекала ню-фотосесія від Романа Пашковскього з нашою БДСМ-атрибутикою. Для більшості чоловіків це був перший досвід оголеної фотозйомки. Для кожної пари фотосесія була унікальним досвідом: у когось тремтіли руки, хтось майже одразу був розслаблений й оголявся. Але всі, завдяки фотосесії, змогли побачити сексуальність партнера по-новому, відчути пристрасть і бажання.

“Я думав, що буду більш закритим, але все виявилось OK. Здається, це завдяки тому, що Аня була поряд. Вона допомагала найбільше. Виявилось, що з нею я зовсім не боюсь навіть напівпублічної наготи”, — Артем, хлопець Ані.

На інтерв'ю з сексологом найважливішими були питання сексуальних практик, допустимості нових досвідів, стереотипів в суспільстві та парі. Говорили багато й щиро: про моногамію та секс утрьох, вплив побутового життя на секс, батьківство й флірт з іншими людьми. Підбиваючи підсумки, краще обійтись без оцінкових суджень, а дати учасникам відповісти на питання: що вам дав цей експеримент?

Взагалі, ми б хотіли бути більш відвертими, говорити про все в сексуальному житті. Але ми не можемо цього робити через соціальні рамки, роботу, батьків і публічність”. Наташа та Артем.

Результати Сексперименту. Далі буде?

Герої Сексперименту розповіли як наш проєкт змінив їхні життя та допоміг переосмислити як фізичні, так і романтичні стосунки в їх парі.

Олексій та Марина
“Я сприймаю проєкт як дуже круту емоційну випадковість. Ми класно провели час і відчули значний вплив на наше сексуальне життя. Ми відчули себе по-новому.
Це про побутові моменти, це один з них, це ваше спільне проведення часу. Ви могли б просто пролежати на дивані та ніяк одне одного не зацікавити, а могли провести час так. І це круто, розважально і дає відчути відносини по-живому”.

Anoeses Sexperiment

Артем і Наталія
“Дуже круто, що в Україні починають працювати з темою сексуальності та показують різні сторони сексуального життя. Можна не тільки так, як радила бабуся. Можна самому обирати що робити, як робити, коли та з ким.
Для себе відкрив усвідомлення того, що важливо бути чесним в суспільстві. В першу чергу, з собою. Не ховатися за ширмою гендерних ролей та соціальних конструктів типу сім'ї, а показувати себе таким який ти є”.

Anoeses Sexperiment Artem Natalie

Артем і Аня
“Найбільшим відкриттям для мене було те, наскільки можна відчувати себе захищеним і близьким вдвох, незважаючи на незнайомих людей поряд.
До проєкту ми якраз обговорювали, що вже 2 роки в відносинах і не хочемо постаріти, заіржавіти. Роздумували над тим, щоб спробувати щось нове. З'явився цей проєкт, і було круто, що є спілкування з сексологом. Ми й раніше хотіли звернутися до професіонала, поговорити про страхи та бажання. Це як знак згори для спільного розвитку”.

Anoeses Sexperiment Artem Anna

Результат Сексперименту має надихнути суспільство змінити негативно забарвлене відношення до еротики на позитивне. Навчити людей бачити в еротиці естетичне задоволення та сприймати її як джерело натхнення та додаткової енергії у стосунках.
Така стратегія проекту повністю передає філософію бренду, що закликає до розкутості, довіри, відкритості та чесності в міжособистісних стосунках.


Окрема вдячність від Anoeses:

  • Героям: Наталі та Артему, Марині та Олексію, Ані і Артему
  • Арт-директору Дарії Дриголі
  • Сексологу Ользі Панченко
  • Фотографу Роману Пашковському
  • Анна Лисенко за мейкап та зачіски
  • Шибарі майстру Юлії Васілієвій
  • Інтервьюеру та оператору Тіму Мейру

 

Previous Article Next Article

Leave a comment

Please note, comments must be approved before they are published

You’re in Ukraine? Use ukrainian website
TAKE ME THERE CLOSE