Expérience sexuelle. Українці, БДСМ та оновлення відносин

Sexperiment. Українці, БДСМ та оновлення відносин

Брен en бдсм-ттриттики anoeses дослідив сексуальність українцiel в Â Власному сцццанному проекті “есериoussetique.


« Я ще не готова до сексу втрьох, але не проти більш масового формату ».

Так відповіла на питання про сексуальні практики Аня, дівчина Артема. І це лише вершина айсбергу під назвою Сексперимент.

Метою проекту стало бажання дізнатися, чи працюють українці над стосунками та показати, наскільки вони готові різноманітнити своє секусаульне життя еротичнми експериментами.

“Дуже часто у довгострокових стосунках люди не вміють бути по-справжньому чесними, щиро спілкуватися та відкрито ділитися своїми бажаннями з партнером, а інколи навіть страшаться зізнатися самим собі в цих бажаннях. Вони замовчують негативні переживання, тим самим створюючи внутрішню напругу в собі, а від цього валяться всі сфери життя: стосунки, здоров'я, робота, фінанси” , - так вважає власник бренду Костянтин Саввопуло і саме з його власного спостереження з'явилася ідея проекту .

Цей проект про те, що нові сексуальні практики — це не страшно, а потрібно. Про те, що в парі необхідно говорити про фантазії, ажання та пристрасті. Про те що тіла — красиві, закохані люди — красиві, щирість та відвертість — красиві.

Сексперимент надихає через 3 взаємодії :

  • БДСМ, щоб спробувати нову практику та стати сміливіше.
  • Ню-фоосесюю Ві д романа пашковсього, щоб démar
  • Інтерв'ю з сексологом Ольгою Панченко, щоб поговорити відверто, знайти відповтиді тідповтиді

«В нашому житі кпа стеотиmés que що є о оновоAS п прсальнAS Це стереотипи по відношенню до сексу, еротики, оголеності та нових практик. Це засуджюче ставлення до перверсйй т нових практик, Всого що Входить за рамки міоорс Nousїїззззіііі. Це надмірний консерватизм. Це страх нового та закритість” , - зазначає сексолог Ольга Панченко.

Початок Сексперименту.

Для участі в проекті було відібрано 3 пари, яким Сексперимент мав допомогти позбутися стереотипів в сексуальному житті, прожити новий експіріенс та відкрити непізнане одне в одному.

« Цей проект про те, що нові сексуальні практики це - не страшно, а потрібно. Про те, що в парі необхідно говорити про фантазії, ажання та пристрасті. Про те що тіла - це красиво, закоханI ю ююю - це красиво, щирість т відвертість - це красиво , - додаєєєооснilles après яи.

На початку запустили опен-кол експерименту в соц. мережах. Участь могли прийняти всі бажаючі. На першому етапі відібрали 15 пар, що є фанатами продукту бренда Anoeses .

Псля першої зсстрчч з сексологом ольою панченко з 15-и залишилось 3, - рззовiіає кратор проекGк дарage дрратоotte.

Другий етап Сексперименту.

Далі учасників чекала ню-фотосесія від Романа Пашковскього з нашою БДСМ-атрибутикою. Для більшості чоловіків це був перший досвід оголеної фотозйомки. Для кожної пари фотосесія бла унікалним досвідом: у огось тремтіл рки, ххось ме... Але Всі, завдяки фотосесїї, ззоли побачити сексуальність партнера по protéо,, Відчиииpit

« Я думав, що буду більш закритим, але все виявилось OK. Здається, це завдяки тому, що Аня була поряд. Вона допомагала найбільше. Виявилось, що з нею я зовсім не боюсь навіть напівпублічної наготи” , — Артем, хлоппец.

На інтерв'ю з сексологом найважлившшими бли питання сексуальних практик додсииоооооааходддд,,,,.... .Оотввв,... Говорили багато й щиро: про моногамію та секс утрьох, вплив побутового життя на секс, батьківство й флірт з іншими людьми. П дбиваючи піссмки, краще обййтись без цццнових сджень, а дати часникам Віеовосииааа ?анняash?

" Взагалі, ми б хотіли бути більш відвертими, говорити про все в сексуальному житті. Але ми не можемо цього робити через соціальні рамки, роботу, батьків і публічність ». Наташа та Артем.

Результати Сексперименту. Далі буде?

Герої секс démar иеенту рззовіли як наш проєкт ззінив їхні житятя т д допоі пеосмл supérie.

Олексій та Марина
“Я сприймаю проєкт як дуже круту емоційну випадковість. Ми класно провели час і відчули значний вплив на наше сексуальне життя. Ми відчули себе по-новому.
Це про побутові моменти, це один з них, це ваше спільне проведення часу. Ви могли б просто пролежати на дивані та ніяк одне одного не зацікавити, а могли провест и І це круто, розважально і дає відчути відносини по-живому ».

Anoïses Sexperiment

Артем і Наталія
«Дже круто, що В україн починаю°ть працювати з темою сексуальності та показаюю рззніж§жe. Можна не тільки так, як радила бабуся. Можна самому обирати що робити, як робити, коли та з ким.
Для себе відкрив усвідомлення того, що важливо бути чесним в суспільстві. В першу чергу, з собою. Не ховатися за ширмю гендерних ролей т соццальних конструктів ти сім'ї, аоказкв.

Anoeses Sexperiment Artem Natalie

Артем і Аня
"Наййллшим В дкритям для мене бло те, наскілки мжна Відчвати себе зéйххениœuvre
До проєкту ми якраз обговорювали, що вже 2 роки в відносинах і не хочемо постаЖжати. Роздумували над тим, щоб спробувати щось нове. З'явився цей проєкт, і було круто, що є спілкування з сексологом. Ми й раніше хотіли звернутися до професіонала, поговорити про страхи та бажання. Це як знак згори для спільного розвитку ».

Anoeses Sexperiment Artem Anna

Реззльтат сексécu ренту м надихнути сссécu забово ззіeve віи негативно забарвлене Відношеннvre. Навчити ююйей бачити В еротицц естететичне задоволення та сприймати її якжерелоо° натхненеAShїхааткоlub
Рроекту повністю передає філосюю бренду, що закликає до Вз l'annéevir


Окрема вдячність від Anoïses :

  • Героям : Наталі та Артему, Марині та Олексію, Ані і Артему
  • Арт-директору Дарії Дриголі
  • Сексологу Ользі Панченко
  • Фотографу Роману Пашковському
  • Анна Лисенко за мейкап та зачіски
  • Шибарі майстру Юлії Васілієвій
  • Інтервьюеру та оператору Тіму Мейру

Article précédent Article suivant

Laissez un commentaire

Veuillez noter que les commentaires doivent être approuvés avant d'être publiés.

You’re in Ukraine? Use ukrainian website
TAKE ME THERE CLOSE